18:41

Vicešampion Švajcarske dokazao je da se nalazi u odličnoj formi, pošto nakon remija sa Partizanom vezao tri trijumfa.

Epa/Peter Klaunzer

Ekipa Adija Hitera napravila je najbolju moguću uvertiru za duel sa Skenderbegom pošto je vezala treću uzastopnu pobedu.

Nakon remija sa Partizanom na startu grupne faze Lige Evrope Jang bojs je dobio dva meča u prvenstvu i jedan u kupu.

Vicešampion Švajcarske danas je gostovao Sionu u okviru 9. kola Super lige i slavio rezultatom 0:1 (0:0), a jedini gol na utakmici postigao je Rože Asale u drugom minutu drugog poluvremena.

Gosti su povukli fantastičnu kontru na startu drugog poluvremena da bi Asale posle driblinga izbacio čuvara i stavio sebe u odličnu poziciju iz koje je bio nepogrešiv.

Jang bojs je posle treće uzastopne pobede u prvenstvu zadržao vodeću poziciju na tabeli. Hiterov tim sada ima 20 bodova, pet više u odnosu na drugoplasirani Sent Galen.

Narednu utakmicu ekipa Jang bojsa igra u Elbasanu protiv šampiona Albanije u okviru 2. kola grupne faze Lige Evrope.