subota 08.04.2017.
17:04

Fudbaleri Empolija nisu uspeli da savladaju poslednjeplasiranu ekipu na tabeli, u 31. kolu italijanske Serije A.

screenshot - Youtube

Nakon 90 minuta igre na "Karlo Kastelaniju" u Empoliju, rezultat je bio 1:1 (1:1).

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu, najpre je bivši napadač Napolija El Kaduri doveo Empoli u vođstvo.

Igrao se deveti minut, Marilungo je glavom spustio loptu ka Marokancu, koji uspeva da zatrese mrežu "Delfina" za 1:0.

Ipak, dvadesetak minuta kasnije, gosti prefeknto izvode jednu polu-kontru, Bajebek prosleđuje loptu do Kaprarija, koji lažnjakom baca golmana Empolija u stranu i lagano trese nebranjenu mrežu.

Do kraja susreta ipak nije bilo golova, domaćin je imao posed ali nisu bili ništa opasniji od gostiju, te je remi čini se i najpravedniji ishod ovog meča.

Empoli je prvi iznad crte sa 23 boda, šest više od Krotonea, koji je odmah ispod njih u zoni ispadanja, dok je Peskara poslednja sa 14 bodova.