Đanluiđi Bufon je kao vino!

BETA/AP Photo/Jon Super

Golman Juventusa oborio je svoj lični rekord u Seriji A.

Đanluiđi Bufon uspeo je da sačuva svoju mrežu na osmom uzastopnom meču u Serija A čime je oborio svoj rekord.

Nakon pobede nad Interom od 2:0, Bufon je uspeo da sačuva mrežu 746 minuta čime je za dva minuta oborio svoj dosadašnji rekord u Seriji A.

Zanimljivo, poslednji gol Bufonu dao je nestašni Antonio Kasano i to pre šest nedelja, tačnije 10. januara u pobedi Juventusa nad Sampdorijom rezultatom 2:1.

Bufon će imati šansu da popravi svoj učinak u narednom kolu kada Juventus gostuje Atalanti u Bergamu.