17:54

Realova lakoća pobeđivanja u Primeri ove jeseni nastavljena je i danas. Levanteu ''spakovano'' pet komada uoči ''El Klasika'' narednog vikenda.

Beta/AP Photo/Alberto Saiz

Prvi današnji meč osmog kola Primere odigiali su Levante i Real, koji je nastavio fantastičnu seriju ubedljivih pobeda!

5:0 večeras za Ronalda i drugove, koji sada imaju neverovatnih 30 postignutih golova od početka sezone, od toga 25 (!!!) u poslednjih pet mečeva Primere, u kojima su upisali svih pet pobeda.

Zaista, fantastična uvertira za ''El Klasiko'' koji sledi u narednom kolu!

Realovu današnju goleadu započeo je, a ko bi drugi, Kristijano Ronaldo, golom iz jedanaesterca u 13. minutu. Da se na poluvreme ode još mirnije i sigurnije, pobrinuo se Ćićarito, koji je duplirao prednost Madriđana, na asistenciju Hamesa Rodrigeza u 38. minutu - 0:2!

U nastavku, Realova kanonada nastavljena je u 61. minutu, još jednim golom Ronalda, posle solo prodora, da bi pet minuta kasnije i Hames Rodrigez postigao lep gol. Kros mu je odlično asistirao, Hames je primio loptu na grudi, a onda je rutinski poslao u mrežu - 0:4.

A da pred Barsu pukne ''petarda'', poberinuo se Isko, koji je u 82. minutu, na asistenciju Ćićarita, postavio konačan rezultat.