Real u osmini finala, lagane pobede Sevilje i Viljareala

sreda 30.11.2016.
21:07

Real Madrid je već prošao u osminu finala, a Sevilja i Viljareal su tamo jednom nogom.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Pobede ekipa koje se takmiče u Primeri u okviru Kupa Kralja.

Real Madrid je u drugoj utakmici uspeo da savlada Leonesu sa 6:1 i da ukupnim rezultatom 13:2 obezbedi plasman u narednu fazu takmičenja, odnosno osminu finala.

Dijaz je uspeo da se upiše tri puta u strelce, prvi gol je postigao već u 22. sekundi meča.

Pored njega, Hames Rodrigez i Enco Zidan su se upisali u strelce, a poslednji gol za Real Madrid je postigao Morgado, bio je to autogol.

Gol Enca Zidana koji je postigao gol na svom debiju za Real Madrid možete videti OVDE.

Jedini gol za goste je postigao Gonzales u 45. minutu meča.

Viljareal je u prvoj utakmici uspeo da u gostima savlada Toledo sa 3:0, a golove su postigli Himenez (ag), Bakambu i Kastiljeho, dok je i Sevilja bila poprilično ubedljiva.

Ekipa iz Andaluzije je već jednom nogom u narednoj fazi Kupa Kralja pošto je slavila protiv Formentere sa 5:1. Ben Jeder je postigao dva gola iz penala, a tri gola je postigao Korea već u prvom delu meča.