subota 09.09.2017.
13:52

Nezamenjivi van tima, čekaju se rezultati.

EPA/GEORGI LICOVSKI

Real Madrid i Levante sastali su se u 13.00 u trećem kolu Primere, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Pored rezultata, loša vest za Madriđane jeste i povreda Karima Benzeme koji je morao da napusti igru posle nešto više od pola časa igre zbog povrede kolena.

Problem je u tome što nema ni Kristijana Ronalda, pa je Francuza na poziciji centarfora morao da zameni Geret Bejl, koji se obrukao u jednoj situaciji jedan na jedan, kada je jednostavno morao da postigne pogodak.

Danas ne bi trebalo da bude većih problema za Real, ima još 45 minuta da dođe do pobede, ali loša vest bi mogla da bude teža povreda Karima Benzeme.

U tom slučaju, ovaj put bi neka zamena poput Alvara Morate bila odlična...