sreda 30.11.2016.
19:17

Odbrana Leonese je izdržala svega 22 sekunde danas protiv Real Madrida.

Beta/AP Photo/Steven Governo

U prvom meču Leonesa je izgubila sa 7:1 u okviru Kupa Kralja od Real Madrida, a u drugom je počelo veoma loše po njih.

Cilj im je bio da što duže ostanu nesavladani na stadionu Santjago Bernabeu, a izdržali su - 22 sekunde.

Pogledajte gol u režiji Marijana Dijaza.

15 Komentara

Chelseamacedonia
Wednesday, 30.11.2016
21:29

oborili Chelzijev rekord protiv uniteda nas je rekord 29 sekundi...

HHadzimontagic
21:02

Zasto ne igra Ronaldo, da se nebi svijet smijao njegovoj statistici. Sta mislite, da Ronaldo nije osvojio LS i EP, Pa njega bi odma stavili da igra da nabija statistiku.

Budala!
Thursday, 01.12.2016
01:56

Ceo svet se smeji Barseloni nisu mogli Herkules da pobede.

S-I-M-K-E_
20:47

Najveci klubovi trebaju da se oslobode igranja prvog kola u kupu,jer je potpuno besmisleno igrati sa amaterskim ekipama.

Go Hard or Go Home
21:54

Ali amaterski klubovi zato i postoje, nisu oni zvezdice neke pa jao ne valja mi teren ne mogu ovamo, mora tako da se igra.

El Matador PFC-FCB
22:00

A što besmisleno? Lepo pustiš klince da se raspucaju.

Samo Barsa
20:44

Mislim da Real osvaja ovaj kup, jer odkako je Mesi dosao, nisu vidili ovaj trofej.

Breaking Bad
20:54

Real će to osvojiti glatko, pamćenje ti je veoma kratko. Samo da te podsjetim na duel Bartra-Bejl, možda se sjetiš.

Don Carlo
23:35

dje toga da se sjeti, taman je prebolio nocnu moru

chaki
20:59

P tebi i simketu real nije osvojio nijedan trofej vec 10 godina a koliko znam dobili su bas barsu u finalu kada je Bejl dao onaj cuveni gol kada je trcao oko klupe :)