Rafin ''pametni'' savet - Mitre, bolje ostani u svlačionici da ne dobiješ crveni...

nedelja 12.02.2017.
14:42

Srpski reprezentativac juče je bio junak pobede Njukasla na gostovanju Vulverhemptonu, kojom su ''Svrake'' zadržale lidersku poziciju u Čempionšipu. Ipak, mnoge je iznanedilo zašto ga je Rafa Benitez zamenio u poluvremenu.

nufc.co.uk
nufc.co.uk

Podsetimo, Njukasl je slavio rezultatom 1:0 u meču 31. kola, a Mitrović je gol odluke postigao u 44. minutu meča. Na terenu je, međutim, proveo još samo minut-dva, pošto je u poluvremenu Rafa Benitez odlučio da ga ostavi u svlačionici.

U razgovoru za ostrvske medije posle meča, Mitrović je otkrio da je razlog za to bio strah trenera Njukasla da Srbin u nastavku ne dobije crveni karton, pošto je već imao žuti!

''Mislim da ni to nije bilo za žuti, ali ne želim da pričam o tome. Razgovarali smo u poluvremenu, Rafa je rekao da je možda bolje ako ostanem na klupi u drugom delu jer je bilo dosta pritiska na sudije i postojala je šansa da dobijem drugi žutil.