Radoviću ne ide ni sa Legijom

subota 10.09.2016.
23:12

Bivši fudbaler Partizana Miroslav Radović upisao je povratnički debi u dresu Legije ali večerašnji duel neće pamtiti po dobru pošto je poljski šampion poražen na gostovanju Bruk-Bet Termalici.

legia.com/Jacek Prondzynski

Srpski internacionalac Miroslav Radović iskoristio je letnji prelazni rok da ostvari dva transfera u klubove za koje je već nastupao u prošlosti pa je tako posle Partizana večeras ponovo zaigrao i za varšavsku Legiju.

Svoj drugi mandat u Legiji Miroslav Radović neće pamtiti po dobru pošto je šampion Poljske poražen na gostovanju Bruk-Bet Termalnici rezultatom 2:1 (1:0) u okviru osmog kola Ekstraklase.

Domaćin je poveo preko Vlastimira Jovanovića u 20. minutu igre, a prednost je duplirao Kedžiora iz penala šest minuta pre kraja utakmice. Utešni gol za Legiju postigao je Kragujevčanin Nemanja Nikolić u 90. minutu meča.

Miroslav Radović je bio starter ali je igru napustio u 77. minutu pa slobodno možemo da konstatujemo da će početak drugog mandata u Legiji brzo zaboraviti.

Legija posle osam utakmica zauzima jedanaesto mesto na tabeli poljske Ekstraklase sa samo 9 osvojenih bodova.