nedelja 15.01.2017.
18:07

Fudbaleri Selte uspeli su da dođu do sva tri boda protiv Deportivo Alaveša, u okviru 18. kola španske Primere.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Mučili su se domaći na "Balaidosu" sve do 89. minuta, a onda je na scenu stupio srpski internacionalac Nemanja Radoja.

Na kraju je bilo 1:0 (0:0), gol odluke postigao je srpski internacionalac u poslednjim trenucima regularnog dela utakmice.

Nije Selta igrala sjajno, ali im je dostao pomogao fudbaler gostiju Fedal, koji je zaradio drugi žuti karton na samom startu drugog dela igre.

Ipak, iako su bili bolji, nisu uspevali da materijalizuju brojčanu prednost, sve do 89. minuta.

Tada je na asistenciju Uha Malja, strelac bio Nemanja Radoja.

Bivši fudbaler Vojvodine uspeo je da pronađe put do mreže gostiju u smiraj susreta i tako doneo tri vredna boda timu iz Viga.

Nakon ovog trijumfa, Selta je na osmom mestu sa 27 bodova, dok su gosti na 12. poziciji sa pet bodova manje.

U ekipi Alaveša nije bilo Nenada Krstičića, dok je bivši igrač Crvene zvezde Aleksandar Katai čitav meč proveo na klupi.