Rađa se novi "Galaktikos"!

subota 23.09.2017.
17:03

Real vodi na poluvremenu u Vitoriji, a glavi razlog njihovog vođstva je talentovani Španac.

EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

Fudbaleri madridskog Reala gostuju u Vitoriji ekipi Deportivo Alavesa, a nakon 45 minuta igre rezultat je 1:2 u korist aktuelnog prvaka Španije.

Pisali smo da je Zidan rešio da odmori Bejla i Modrića, dok je Kros zbog lakše povrede van stroja, pa je tako priliku između ostalih dobio mladi Dani Sebaljos, koji je letos stigao na "Bernabeu" iz Real Betisa.

Više o postavi Reala OVDE.

Kockanje se za sada isplaćuje strategu "kraljevskog" kluba, Real je poveo u 10. minutu, a strelac je bio upravo talentovani vezista.

Momak koji je na letos odigranom EP za mlade u Poljskoj proglašen za najboljeg igrača turnira, dobio je loptu na ivici kaznenog prostora Alavesa, uspeo je da se namesti na udarac i savlada golmana domaće ekipe za vođstvo Reala.

To je ujedno bio i njegov prvi pogodak u novom dresu, a u nastavku pogledajte kako je došao do njega.

Domaćin je poravnao u 40. minutu, Munir je centrirao sa desne strane, a prvi gol Alavesa u novoj sezoni postigao je Manu Garsija.

Ipak, samo par minuta kasnije, ponovo na scenu stupa fantastiči Sebaljos. Karvahal je centrirao sa desne strane, golman Alavesa je loše izboksovao loptu, na nju je naleteo bivši fudbaler Betisa, koji je sjajno plasirao u mrežu Alavesa za novu prednost Madriđana.