subota 06.05.2017.
18:48

PSŽ je zabeležio ubedljivu pobedu, sada se nada kiksevima Monaka.

EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su na svom Parku prinčeva ekipu Bastije rezultatom 5:0 (2:0) u 36. kolu Lige 1.

PSŽ je već u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika pošto je imala velikih 2:0 golovima Lukasa Mure u 32. i Marka Veratija u 35. minutu.

Kavani je u 76. minutu iskoristio asistenciju Guedesa za 3:0, a potom je dva minuta kasnije propustio šansu da pogodi sa bele tačke.

Na 4:0 povisio je Lo Kelso u 82, a konačnih 5:0 postavio je Kavani svojim drugim golom u 89. minutu.

PSŽ sada ima isti broj bodova kao i Monako, ali i dva meča više, tako da su ''kneževi'' i dalje mnogo bliži tituli kojoj bi mogli da se približe ukoliko večeras pobede Nansi u gostima.