nedelja 12.03.2017.
22:54

Nova pobeda Parižana u nacionalnom prvenstvu.

EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Fudbaleri Pari sen Žermena pobedili su u gostima ekipu Lorijena rezultatom 2:1 (1:0) u 29. kolu Lige 1.

PSŽ je do pobede došao autogolom Žeanoa u 28. i pogotkom Nkunkua u 52. minutu, dok je konačnih 1:" postavio Sijani u 68. minutu.

PSŽ je u vođstvo došao posle skoro pola sata igre, Di Marija je izveo korner, Kavani je zakačio loptu petom, a defanzivac Lorijena je zakačio i prevario svog golmana.

Na startu drugog poluvremena, Nkunku je sa dvadesetak metara snažno šutirao u prvi ugao i savladao domaćeg golmana koji je mogao i bolje da reaguje.

Ovom pobedom, PSŽ je ostao na tri boda iza lidera Monaka, ali je sada pobegao Nici dva boda, pa će trka za sva tri mesta u vrhu biti zanimljia do samog kraja.