sreda 10.02.2016.
23:25

Igrao se i kup u Francuskoj, poznato je 7 učesnika u četvrtfinalu.

BETA/AP Photo/David Vincent

Kup Francuske je u zamahu, bliži se i on kraju, ostalo je da se odigra još jedna utakmica osmine finala kako bismo saznali imena svih četvrtfinalista.

Nant je danas savladao Bordo u gostima nakon produžetaka sa 3:4. Nakon regularnog dela bilo je 2:2, Bordo je poveo sa 3:2 u 98. minutu preko Malkoma, ali su Audel i Bedoja uspeli da preokrenu rezultat u poslednjih pet minuta.

Milan Gajić nije igrao za Bordo zbog povrede.

Lorijen nije imao tžak zadatak protiv Sare Uniona, dok je Sent Etjen na gostovanju ekipi Troe nakon produžetaka obezbedio plasman među 8 najboljih.

Maupaj je junak te ekipe, postigao je gol u 107. minutu.

U poslednjem meču danas PSŽ je kao domaćin bez ikakvih problema savladao Lion sa 3:0. Zlatan je igrao danas, postigao je dva gola u 63. i 67. minutu, da bi Rabio postavio konačan rezultat na 3:0 u 75. minutu.

Pored ove četiri ekipe plasman dalje su obezbedili Granvil, GFC Ažaksio i Sošo. Sutra se igra meč Marseja i Trelisaka.