PSŽ izgubio derbi!

nedelja 20.03.2016.
23:25

Ipak, ogromna prednost ''Svetaca'' je i dalje tu, pa ovaj poraz nikoga ne brine na Parku prinčeva

Beta/AP Photo/Philadelphia Daily News, Steven M. Falk

U poslednjoj utakmici 31. kola francuske Lige 1, Pari Sen Žermen je na svom terenu poražen od drugoplasiranog Monaka rezultatom 2:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, Monako je stigao do vođstva u 65. minutu, pogotkom Brazilca Vagner Lova, a samo tri minuta kasnije David Luiz je skrivio jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Fabinjo - 0:2!

Golove sa ''Parka prinčeva'' možete da pogledate OVDE.

Trener ''Svetaca'' Loran Blan pokušao je nešto da promeni uvođenjem Stambulija i Augustina umesto Mote i Di Marije, ali promene rezultata nije bilo.

Bez obzira na već drugi poraz u poslednje četiri utakmice u Ligi 1, PSŽ ima čak 22 boda prednosti u odnosu na večerašnjeg rivala, koji se učvrstio na drugom mestu sa 55 bodova, pet više od trećeplasirane Nice.