PSŽ bolji od Intera

sreda 30.12.2015.
19:40

U revijalnoj utakmici koja se danas igrala u Dohi PSŽ je savladao Inter rezultatom 1:0.

BETA/AP Photo/Bob Leverone

Pauzu u prvenstvima svojih zemalja ekipe Intera i PSž-a su iskoristile kako bi se što bolje pripremile za nastavak, a organizovana je i prijateljska utakmica u Dohi u Kataru.

Bolji je bio PSŽ nakon 90 minuta rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je Žan Kevin Ogustin u prvom delu igre.

Upravo u prvom poluvremenu je PSŽ bio bolja ekipa od Intera, nekoliko dobrih prilika su propustili, Handanović je dobro branio, prečka se jednom isprečila nakon sjajnog šuta igrača PSŽ-a, a u 45. minutu PSŽ stiže do zasluženog vođstva.

Srećno se odbila lopta do Ogustina koji je izašao 1 na 1 sa Handanovićem, a nije mu bilo teško da ga savlada.

U drugom poluvremenu nije bilo toliko dobrih prilika, većina fudbalera koji su standardni u ovoj sezoni su odmorili u ovom delu igre poput Ljajića i Jovetića.