17:15

Predvodnici prošlogodišnje šampionske generacije Crvene zvezde danas su ponovo pokazali svoje golgetersko umeće.

crvenazvezdafk.com

Dragan Mrđa je pre godinu dana u ovo vreme, osim Zvezdine titule, slavio i svoje priznanje za najboljeg strelca Jelen Superlige.

Danas, Mrđa brani boje japanske Omije i u meču 14. kola tamošnje druge lige doneo je bod svom timu majstorskim pogotkom protiv Ivate u 83. minutu meča. Utakmica je završena rezultatom 1-1, a Omija sada zauzima četvrto mesto na tabeli.

U prilogu je Mrđin najnoviji pogodak, ukupno četvrti od početka sezone.

Svoju ovosezonsku golgetersku seriju nastavio je i Nenad Milijaš, bivši kapiten Crvene zvezde.

Kao što već znate, Milijaš odnedavno igra u Kini, u ekipi Hebeija, koju sa klupe predvodi Radomir Antić.

Hebei je danas na svom terenu izgubio od Vuhana sa 3-2, a Milijaš je golom sa bele tačke u 85. minutu ublažio poraz svog tima.

U prilogu je i njegov gol, ukupno šesti ove sezone.