Projektil Kolumbijca, jedan od golova sezone u Italiji!

nedelja 05.02.2017.
21:38

Juve vodi na poluvremenu, fantastičan gol Kuadrada u sjajnom derbiju.

BETA/AP Photo/Paolo Lazzeroni

Kao da se specijalizovao za sjajne golove, setimo se kako je pogodio u Lionu u Ligi šampiona, sjajni "Derbi Italije" za sada opravdava očekivanja, Juve vodi, a gol Kuadrada će se prepričavati!

22:47

Nisam navijac nijednog italijanskog kluba,al ovo je nevjerovatno koliko juve prati sreca,ne samo u ovoj tekmi,nego u dosta njih.Pa inter je napravio 4-5 sansi odlicnih,ali svaki put lopta nekako direkt ide u Bufona,i nista.Juve nije napravio nijednu sansu takoreci,i ljudi daju gol.Puno tekmi su tako dobijali,nema ih nigdje na terenu a daju neki sugav gol i to je to.Ne osporavam nikoga,al realno mnogo puta nisu znali gdje se nalaze,i opet na kraju se dobro zavrsi po njih.Stvarno nevjerovatno!

BONG83
12:28

ti druže očito nisi gledao utakmicu u prvom poluvremenu imali su isti broj gol prilika golmani su bili na visini zadatka,a u drugom poluvremenu juventus je stao na loptu i imao 3-4 prilike,a inter su kompletan uštopovali 2.poluvreme