Projektil ''Ace Tenka'' protiv Legije!

subota 31.10.2015.
19:44

Doskorašnji vezista Crvene zvezde Aleksandar Kovačević postigao je veoma lep pogodak u subotu uveče, u utakmici njegove Lehje iz Gdanjska protiv Legije iz Varšave.

crvenazvezdafk.com

Ovaj meč se igra u okviru 14. kola šampionata Poljske, Legija je golovima Giljermea i Nikolića povela sa 2-0, da bi zatim Aleksandar Kovačević u 54. minutu snažnim i preciznim udarcem vratio nadu domaćima da mogu da izbegnu poraz.

Ipak, samo četiri minuta kasnije, Jodlovec je postigao treći gol za tim iz Varšave i praktično rešio pitanje pobednika.

Popularni ''Aca Tenk'' je od prvog minuta nastupio u ekipi Lehje, a Miloš Krasić je dobio priliku od 71. minuta.

U prilogu je pomenuti Kovačevićev pogodak.