19:20

U okviru priprema u Švajcarskoj, Monako je savladao ekipu iz Premijer lige, dok je Inter izgubio od nemačkog Nirnberga u Bruniku.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Monako je savladao ekipu Stouka sa 4:2 (2:1).

Poveli su "Grnčari" preko Sadia Berahina u 11. minutu, ali je Monako preko Fabinja izjednačio 20ak minuta kasnije. Brazilac je bio precizan sa kreča.

Preokret "Kneževima" donosi Sent-Maksiman samo pet minuta kasnije.

Sa minimalnom prednošću prvaka Francuske se otišlo na odmor, a onda je nakon samo dva minuta igre u nastavku Mame Baram Diuf na sjajan način savladao Subašića za 2:2.

Monako vraća prednost 20 minuta kasnije preko Radamela Falka, a konačan rezultat samo četiri minuta kasnije konačan rezultat postavlja N'Doram.

Gol Diufa koji je obeležio susret, pogledajte u nastavku.

Inter je upisao prvi poraz na pripremama, nakon što su savladali austrijskog niželigaša Vatens, sada su poraženi od ekipe Nirnberga sa 1:2 (0:0).

Poveli su Nemci u 55. minutu preko Gislasona, da bi sedam minuta kasnije prednost nemačke ekipe koja nastupa u Cvajti povećao Išak.

Tri minuta kasnije, Eder je smanjio prednost Nirnberga, a ispostavilo se da je postavio i konačan rezultat.

Lučano Spaleti je od prvog minuta šansu ukazao i novajlijama Valeru i Škrinijaru.