Primera - Valjekano prekinuo seriju poraza!

nedelja 23.11.2014.
13:56

Današnji program u Primeri počeo je minimalnom pobedom Valjekana u duelu sa gostima iz Viga.

Sportske.net

Nedeljni matine termin u španskoj Primeri danas je bio rezervisan za ekipe Valjekana i Selte, a bodove je osvojio domaći tim.

Valjekano je pred svojim navijačima slavio sa 1-0, što je ovoj ekipi prva pobeda posle tri uzastopna poraza.

Gol koji je rešio pitanje pobednika postigao je Bueno u 20. minutu, posle centaršuta Kakute sa desne strane.

Možete ga pogledati OVDE.

Gosti su imali dovoljno vremena da izbegnu poraz, ali u tome nisu uspeli. U njihovim redovima je naš vezista Nemanja Radoja ponovo odigrao svih 90 minuta.

Ovom pobedom Valjekano se učvrstio na sredini tabele sa 14 bodova, a Selta trenutno na sedmom mestu ima 20.

Današnji program u okviru 12. kola Primere nastavlja se od 17 časova, kada se sastaju Levante i Valensija.