Primera - Valensija poklekla u Malagi!

ponedeljak 02.02.2015.
22:40

U poslednjoj utakmici 21. kola španske Primere, Valensija je poražena na gostovanju u Malagi i tako prekinula svoju seriju pobeda.

Beta/AP Photo/dpa,Matthias Balk

Posle četiri pobede, uz jedan remi u prethodnih pet mečeva, Valensija je večeras kapitulirala na gostovanju u Malagi.

Domaćin je na ''Rosaledi'' slavio sa 1-0 i tako prekinuo svoju negativnu seriju, od četiri utakmice bez pobede.

U otvorenoj i zanimljivoj utakmici odlučio je samo jedan gol, i to onaj koji je postigao Kastiljeho u 25. minutu. Samjuel je bio u akciji po desnjoj strani, centrirao u kazneni prostor, gde je Kastiljeho, okrenut leđima golu, pokušao da prebaci loptu na drugu stativu, ali je ona završila - u mreži - 1:0.

Činilo se da to neće biti jedini gol na ovom meču, ali Valensija ipak nije uspela da odgovori. Posao ekipi Malage je dodatno olakšalo i isključenje Kanćela u 73. minutu, pa je domaći tim do kraja zadržao minimalno vođstvo.