Primera - Valensija nastavila sjajnu seriju!

ponedeljak 22.09.2014.
22:40

Četvrto kolo španske Primere kompletirano je večeras, utakmicom između Hetafea i Valensije.

Sportske.net

Ekipa Valensije potvrdila je sjajnu formu u poslednje vreme, još jednom ubedljivom pobedom u Primeri, i to protiv domaćeg Hetafea rezultatom 3-0.

Ovo je timu sa 'Mestalje' treća uzastopna pobeda, pa su, uz samo jedan remi, ponovo ''za petama'' vodećoj Barseloni, koja ima maksimalan učinak posle prva četiri kola.

Valensija je večeras najveći deo posla obavila već u prvih dvadesetak minuta igre. Novopečeni reprezentativac Pako Alkasar je u sedmom minutu odlično reagovao na asistenciju Rodriga i klizećim startom iskosa sa desne strane, uspeo da pošalje loptu u mrežu.

Trinaest minuta kasnije, prelepa akcija gostiju, na kraju dupli pas Alkasara i Andrea Gomesa, koji rutinski šalje loptu u gol za velikih 0-2.

Tim rezultatom se otišlo i na poluvreme, da bi svaku nadu domaćem timu da može da dođe do nekakvog preokreta, ugasio Rodrigo, pogotkom iz jedanaesterca za konačnih 0-3.