Primera - Sve sami ''minimalci''...

nedelja 08.03.2015.
00:20

Posle minimalne pobede Bilbaa nad Realom, isti rezultat i na preostale dve utakmice.

sportske.net

U subotu je centralni događaj u španskoj Primeri bio trijumf Bilbaa nad Real Madridom od 1-0, a o tom susretu ste mogli da čitate OVDE.

U senci poraza kraljevskog kluba, odigrane su još dve utakmice 26. kola i u obe su trijumfovale domaće ekipe, koje se grčevito bore za opstanak u eliti.

Najpre je Elće na svom terenu savladao Almeruiju u ''derbiju začelja'' sa 1-0, a gol kojim je Elće pobegao iz zone ispadanja postigao je Rodrigez već u šestom minutu utakmice.

Poslednja utakmica subotnjeg programa odigrana je u Granadi, gde je istoimeni domaći tim iznenadio Malagu.

Granada je slavila takođe sa 1-0, a gostima je presudio autogol Ignasija Kamaća u 57. minutu utakmice.

Taj gol možete da pogledate OVDE.

Stanje na dnu tabele: La Korunja i Levante po 25, Almerija 24, Granada 22, Kordoba 18 bodova (meč manje).