Primera - Sevilja rutinski, Granada i VIljareal podelili bodove

nedelja 14.09.2014.
23:22

U poslednjim mečevima Primere kada je današnji dan u pitanju, Viljareal i Granada su odigrali utakmicu bez golova, dok je Sevilja lagano savladala ekipu Hetafea.

Sportske.net

Sevilja je bila mnogo bolja ekipa u meču sa Hetafeom i na kraju je zasluženo slavila sa 2:0.

Hetafe u prvom poluvremenu nije imao šut u okvir gola, za razliku od 2 koje je imala Sevilja, a jedan od ta dva iskoristio je Karlos Baka iz penala koji je dosuđen u 44. minutu.

Drugo poluvreme je bilo dosta slično prvom, a pred sam kraj meča Sevilja je obezbedila pobedu golom Vidala u 87. minutu i na taj način je mogla da odahne jer je Hetafe igrao veoma organizovanu odbranu.

U drugom, nezanimljivijem meču, Granada i Viljareal su podelili bodove igravši 0:0 iako su gosti propustili nešto više prilika.