Primera - Sevilja prekinula lošu seriju

nedelja 07.12.2014.
13:56

Posle tri utakmice u kojima je uspela da ukupno osvoji samo jedan bod, Sevilja se danas konačno vratila na put uspeha.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Sevilja je u današnjoj utakmici 14. kola Primere gostovala Valjekanu i osvojila ceo plen, pobedom rezultatom 1-0.

Andalužani su do ovog minimalnog trijumfa došli pogotkom Karlosa Bake već u devetom minutu igre.

U nastavku meče, imali su nekoliko prilika da svoju prednost učine i ubedljivijom, ali Viktor Vitolo u dva navrata nije uspeo da savlada golmana Alvareza.

Kratkotrajna nada za domaće bilo je isključenje Karika u 87. minutu meča, ali nije bilo dovoljno vremena da oni tu brojčanu prednost na terenu i iskoriste na pravi način.

Ovo je bio prvi današnji meč u okviru 14. kola, a program se nastavlja od 17 časova, kada se igra gradski derbi između Barselone i Espanjola.

A gol kojim je Sevilja danas došla do pobede možete da pogledate OVDE.