Primera - Remi Selte i Elčea

Autor: Janko Glavonjić
ponedeljak 02.03.2015.
22:47

Favorizovana Selta je u poslednjim trenucima utakmice ispustila pobedu protiv Elčea, rezultat je bio 1:1.

sportske.net

U poslednjem meču 25. kola Primere Selta i Elče su remizirali, rezultat je bio 1:1.

Domaći navijači očekivali su pobedu i posle poprilično blede partije i izjednačenja u poslednjim trenucima, zvižducima su ispratili svoje ljubimce sa terena.

Nemanja Radoja je bio u startnoj postavi Selte, mogao je u 75. minutu da zapečati pobedu svog tima, ali je protivnički golman Titon napravio neverovatnu paradu i spasao svoju mrežu.

Titon je i inače bio junak svog tima, pošto je izveo još dve sjajne intervencije, i najveći je krivac što Selta nije uzela sva tri boda na ovom meču.

Pogodak za Seltu je postigao Kron Deli u 61. minutu, posle sjajnog prodora i asistencije Jonija.

Ipak, isti igrač je bio i tragičar, pošto je u 88. minutu skrivio i penal, koji je potom Lomban pretvorio u gol.

Elče je ovim bodom pobegao svojim pratiocima koji se nalaze u zoni ispadanja, ali je jasno da će se do kraja sezone grčevito boriti za opstanak.