Primera - Pantićeva Kordoba i dalje čeka pobedu!

petak 03.10.2014.
22:56

Fudbaleri Kordobe nastavili su neslavni niz na startu nove sezone pošto ni posle sedam odigranih utakmica nisu uspeli da slave pobedu.

cordobacf.com

Prva utakmica sedmog kola španske Primere odigrana je u predgrađu Madrida gde je ekipa Hetafea dočekala poslednjeplasirani tim na tabeli.

Ponadali su se domaći da bi u duelu sa Kordobom mogli da upišu treću pobedu u sezoni ali se ispostavilo da su na kraju morali da "jure" rezultat.

Fudbalere Kordobe delili su minuti od prve pobede u sezoni ali je Hetafe u 88. minutu preko Dijavare stigao do boda i konačnih 1:1 (0:0).

Golove pogledajte OVDE!

Gosti su do vodećeg gola došli u 78. minutu posle gola Ekanga ali je pritisak domaćih u završnici susreta dao rezultata pošto je Kordoba na kraju jedva izvukla remi.

Srpski internacionalac Aleksandar Pantić ponovo je odigrao svih 90 minuta ali će njegov tim na prvu pobedu u Primeri morati da čeka barem do 18. oktobra kada će na domaćem terenu ugostiti Malagu.