subota 19.09.2015.
20:09

Ni sa igračem više, ekipa Valensije pred svojim navijačima nije uspela da savlada ekipu Betisa.

BETA/AP Photo/Alberto Saiz

Drugi meč dana u okviru četvrtog kola španske Primere odigran je na ''Mestalji'', gde je domaća Valensija igrala nerešeno, 0-0 protiv Betisa.

Ovo je veliki bod za tim iz Sevilje, s obzirom da je Betis maltene čitavo drugo poluvreme odigrao sa igračem manje, zbog isključenja Danijela Sebaljosa u 48. minutu meča.

Međutim, domaći do kraja nisu uspeli da iskoriste ovu brojčanu prednost na terenu, nisu ni imali većih prilika za golove, pa su morali da se zadovolje remijem, već treći put u prva četiri kola.

Podsetimo, Real je ranije danas minimalnim rezultatom savladao Granadu, a do kraja večeri biće odigrane još dve utakmice - Eibar protiv madridskog Atletika (20:30h) i Sosijedad protiv Espanjola (22h).