Primera - Moćna Valensija!

nedelja 14.09.2014.
18:59

Odlična ekipa iz Valensije je pokazala svoju snagu u meču sa Espanjolom i slavila je rezultatom 3:0.

Beta/AP Photo/Alberto Saiz

Valensija nastavlja da igra dosta dobro ove godine i nakon tri odigrana kola u Primeri ima 7 osvojenih bodova. Jedino je Sevilja uspela da im uzme jedan bod od početka prvenstva.

Valensija je u ovom meču došla do prednosti u 7. minutu kada je Pablo Piati izašao 1 na 1 sa golmanom Espanjola nakon što ga je Rodrigo spojio sa golom. To vođstvo sačuvali su sve do samog kraja prvog poluvremena, da bi ga u drugom povećali.

Prvo je Pareho u 63. minutu savladao Kasilju, da bi samo deset minuta kasnije pobednik bio rešen nakon što je Pako Alkaser, reprezentativac Španije, na asistenciju Feihulija postigao još jedan gol i rešio pitanje pobednika.

Espanjol je do kraja meča uspeo da smanji rezultat pošto je Garsija bio siguran iz penala u 90. minutu.

U prvom meču dana Valjekano i Elče su odigrali veoma zanimljivu utakmicu gde su slavili gosti sa 3:2.