nedelja 26.10.2014.
13:53

Utisci posle jučerašnjeg ''El Klasika'' se još uvek sležu, a danas je već nastavljeno deveto kolo španske Primere.

Sportske.net

Prvi današnji meč u matine terminu odigran je u Malagi, gde je istoimeni domaći tim deklasirao Rajo Valjekano sa 4-0 i tako nastavio svoj pobedonosni niz.

Treću uzastopnu pobedu Malage najavio je Samjuel, prelepim golom sa ivice kaznenog prostora već posle šest minuta igre.

Petnaest minuta kasnije, sjajna akcija domaćih po levoj strani, na kraju centaršut Antunesa u peterac, gde je na pravom mestu bio Darder i već je na semaforu 2-0 za domaće.

Da to ne bude sve u prvom poluvremenu, pobrinuo se Huanmi, koji je u poslednjim trenucima prvog dela igre postigao treći gol za domaće, za nedostižnih 3-0.

Tek što je počeo drugo poluvreme, mreža gostiju se još jednom zatresla, i to posle jedanaesterca koji je realizovao Amrabat za konačnih 4:0.

Malaga se ovom pobedom popela na sedmo mesto na tabeli sa 15 bodova, dok je Rajo Valjenako ostao na 11 bodova na devetoj poziciji.

Golove iz Malage možete da pogledate OVDE.