Primera - Hetafe opet bez pobede

ponedeljak 08.12.2014.
21:01

U poslednjoj utakmici 14. kola španske Primere, Hetafe nije uspeo da sačuva vođstvo protiv domaćeg Levantea, pa je na kraju morao da se zadovolji bodom.

Sportske.net

Četrnaesto kolo španske Primere kompletirano je večerašnjom utakmicom između Levantea i Hetafea, koja je završena bez pobednika, rezultatom 1-1.

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, a najbolju priliku propustio je Lafita u 5. minutu, kada je njegov šut zaustavila stativa gola domaćih.

Posle deset minuta igre u drugom poluvremenu, Joda je uspeo da Hetafeu donese prednost, ali je ona potrajala samo do 71. minuta, kada je Martins uspeo da donese izjednačenje i bod Levanteu u ovoj utakmici.

Ovo je već četvrta uzastopna utakmica u kojoj Hetafe ne uspeva da dođe do pobede, a ako im je za utehu, prekinuli su seriju od dva uzastopna poraza.

Posle ovog kola, Hetafe je na 12. mestu sa 15 bodova, dok je Levante na 15. poziciji sa 13 osvojenih bodova.