Primera - Gostili se gosti, slavlje Atletika i Malage

subota 30.01.2016.
20:09

U dva meča koja su počela od 18:15 gosti su došli do maksimalnog učinka.

Sportske.net

Ekipe Malage i Atletik Bilbaa su došle do pobeda u okviru 22. kola Primere u utakmicama koje su počele od 18:15.

Malaga je danas slavila na gostovanju Eibaru, prekinula je tako seriju od 3 meča bez pobede. Huanpi je doveo Malagu do vođstva od 1:0 u 45. minutu, da bi Roke Santa Kruz uspeo da u nadoknadi vremena poveća prednost Malage na 2:0. Ipak, domaći stižu do počasnog gola u poslednjim trenucima meča preko Bastona.

Hetafe je poražen od ekipe Atletik Bilbaa, gosti su slavili rezultatom 1:0, a jedini gol na ovom meču postigao je sjajni Injaki Vilijams u 24. minutu.

Gosti su na ovom meču bili nešto bolji rival od domaćina, pa su na kraju, reklo bi se, zasluženo slavili minimalnu pobedu.

Stefan Šćepović je igrao celu utakmicu za Hetafe.