Primera - Espanjol slavio protiv Betisa, Brašanac presedeo na klupi

nedelja 30.10.2016.
20:20

Ekipa Betisa ugostila je Espanjol u desetom kolu takmičenja u Španiji, slavili su gosti iz Katalonije.

twitter.com/LaLiga

Ekipa koju sa klupe predvodi Gas Poje poražena je na svom stadionu od ekipa Kikea Sančeza Floresa, rezultatom 0:1.

Meč je bio poprilično izjednačen, domaćin je za nijansu bio i bolji rival, ali su svi bodovi završili u Barseloni.

Strelac pobedonosnog gola za goste bio je Meksikanac Dijego Rejes u 69. minutu susreta.

Bivši fudbaler Porta i reprezentativac Meksika bio je najviši u skoku nakon odlično izvedenog kornera Pabla Pijatija.

Domaći su pokušavali, dvostruku izmenu je napravio Poje samo dva minuta nakon primljenog gola, uveo je Kehuda i Nauela, ali ni to nije urodilo plodom kako je bivši golman Reala i Milana Dijego Lopez ostao nesavladan.

Bivši fudbaler Partizana Darko Brašanac, presedio je čitav meč na klupi domaće ekipe.

Nakon ovog susreta, Espanjol je 12. sa 11 bodova, Betis je odmah iza njih sa istim brojem bodova ali slabijom gol razlikom i evidentno međusobnim susretom.