Primera - Eibar lako sa Betisom!

petak 25.11.2016.
22:49

U prvoj utakmici 13. kola španske Primere, Eibar je na svom terenu savladao ekipu Betisa.

Fudbaleri Eibara večeras su upisali šestu pobedu u Primeri od početka sezone, pošto su večeras pred svojim navijačima savladali Betis sa 3:1.

U gostujućem timu nije bilo našeg internacionalca Darka Brašanca, nija ge bilo ni na klupi, a njegovi saigrači upali su u probleme već u 17. minutu, kada je Pičini zaradio direktan crveni karton zbog toga što je kao poslednji igra odbrane napravio prekršaj na ivici kaznenog prostora Betisa.

Samo dva minuta kasnije, Eibar je došao u vođstvo golom Leona, da bi već u 23. minutu na semaforu stajalo 2:0, posle pogotka Enriha.

Taj rezultat je ostao na snazi sve do finiša meča, a kakvu-takvu nadu Betisu vratio je Ruben Kastro u 84. minutu, smanjivši na 2:1.

Više od toga gosti nisu mogli, a sve dileme oko pobednika rešio je Kike u nadoknadi vremena - 3:1.

Golove možete da vidite OVDE.

Betisu je ovo sedmi poraz u sezoni, a već treći u poslednje četiri utakmice. Tim iz Sevilje se trenutno nalazi na 13. mestu sa 14 bodova, sedam manje od večerašnjeg rivala.