Primera - Deportivu slađi bod u Barseloni

petak 06.01.2017.
23:37

Prva utakmica sedamnaestog kola španske Primere završena je podelom plena, slađi bod otišao je u Galiciju.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Sedamnaesto kolo španske Primere otvoreno je u Barseloni gde su snage odmerile ekipe Espanjola i Deportiva La Korinje.

Utakmica je završena podelom bodova, pošto je konačan rezultat bio 1:1 (0:0) a oba pogotka pala su početkom drugog dela u razmaku od samo četiri minuta.

Gosti su poveli golom Selsa Borgesa u 59. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije rezultat ponovo bio izjednačen zahvaljujući Đeraru Morenu.

Deportivo je utakmicu završio sa igračem manje zbog isključenja Huanfrana, ali je na kraju odneo slađi bod u Galiciju koji mu omogućava da ostane na pet bodova više u odnosu na Valensiju i Hihon, klubove u zoni ispadanja.

Domaći su osmim remijem u prvenstvu zadržali deveto mesto na tabeli i trenutno imaju dva boda više u odnosu na čak četiri ekipe koje imaju i meč manje.