Primera - Bod nade za La Korunju

nedelja 26.04.2015.
14:12

U prvoj današnjoj utakmici 33. kola Primere, La Korunja je kao gost uspela da osvoji važan bod u borbi za opstanak.

sportske.net

La Korunja je u današnjem matine terminu gostovala ekipi Malage i na kraju remizirala, rezultatom 1-1.

Oba gola postignuta su u drugih 45 minuta. Posle samo dva minuta igre u nastavku, Velington je asistirao Amrabatu, koji odlično prihvata loptu i snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora uspeva da savlada golmana gostiju Fabrija - 1:0 za Malagu.

Vođstvo domaćina potrajalo je narednih 13 minuta, kada je posle centaršuta Pereza iz slobodnog udarca sa desne strane, Oriol Rijera udarcem glavom postavio konačnih 1-1.

Ovim remijem, La Korunja je stigla do 29. osvojenog boda, kojim je izašla iz zone ispadanja, bar do večerašnjeg duela Almerije i Eibara, s obzirom da Almerija ima samo bod manje na 18. mestu.

Malaga je ostala na sedmoj poziciji sa 47 bodova.