nedelja 11.01.2015.
19:26

Novi poraz Baskicaja u Primeri, sve dublje tonu na tabeli!

Sportske.net

U drugoj današnjoj utakmici 18. kola Primere, Elće je kao gost slavio u Bilbau rezultatom 2-1 i tako osvojio vredne bodove u borbi za opstanak.

Trijumf gostiju najavio je Viktor Rodrigez, vodećim golom u 17. minutu meča. Minimalna prednost Elćea ostala je na snazi do kraja prvog poluvremena, a u uvodnim minutima drugog novi šok za domaće. Džonatas je uposlio Fajra, koji duplira prednost Elćea za 0-2!

Bilbau je preostalo da do kraja krene na sve ili ništa, ali jedino što su uspeli, jeste da preko San Hozea u 73. minutu postignu počasni gol za konačnih 1-2.

Bilbau je ovo četvrti poraz u poslednjih pet mečeva, ostali su na 19 osvojenih bodova, a Elće sada na deobi pretposlednjeg mesta ima 14, koliko i Kordoba.

Golove iz Bilbaa možete da pogledate OVDE.