Primera - Bilbao nastavio sjajnu seriju!

subota 29.11.2014.
17:51

Današnji program u Primeri započeli su Hetafe i Bilbao, a tri boda su odneli gosti.

Beta/AP Photo/Paulo Duarte

Španski predstavnik u Ligi šampiona, ekipa Bilbaa, nastavlja uspon na tabeli Primere, pošto je večeras nastavila odličnu seriju rezultata u poslednje vreme.

Do četvrtog trijumfa u poslednjih pet mečeva Baskijci su došli na gostovanju Hetafeu, u 13. kolu Primere.

Bilbao je slavio sa 2:0 i najavio svoj dalji uspon na tabeli.

Njihov večerašnji trijumf najavio je San Hoze, vodećim golom posle kornera u 36. minutu. Minimalno vođstvo gostiju ostalo je na snazi do samog finiša meča, kada je sve dileme rešio Ečebarija, za 2:0 u 90. minutu.

Utešni gol za domaće postigao je Lafita u nadoknadi vremena. Hetafeu je ovo drugi uzastopni poraz i ostao je na 14 osvojenih bodova.

Golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE, a večerašnji program se nastavlja od 18 časova, kada igraju Espanjol i Levante.