subota 07.02.2015.
23:55

Večerašnji program u okviru 22. kola Primere završen je pobedom Levantea i remijem u San Sebastijanu.

Sportske.net

Fudbaleri Malage razočarali su večeras svoje navijače, pošto su posle pobede nad Valensijom u prošlom kolu, večeras deklasirani na gostovanju Levanteu - 4:1!

Malaga je povela u 24. minutu golom Huanmija, a nakon toga tri gola postigao je David Baral. On je izjednačio u 26. minutu, a zatim je postigao dva pogotka iz penala, u 37. i 62. minutu. Konačan rezultat postavio je Kalu Uče u 75. minutu.

Levanteu će ovaj trijumf mnogo značiti u borbi za opstanak, dok se Malaga ponovo udaljila od prve šestorke.

Poslednji subotnji meč odigrali su Sosijedad i Selta, a pobednika nije bilo - 1:1. Domaćin je rano poveo, već posle osam minuta igre, a strelac je bio Agireče.

Tu minimalnu prednost domaći su dugo održavali, sve do 85. minuta, kada je Nolito utišao domaće navijače izjednačujućim golom - 1:1.

Dodajmo još da u ekipi Selte nije bilo srpskog internacionalca Nemanje Radoje.