22:15

Aleksandar Prijović blista od dolaska u solunski PAOK, a večeras je bio jedan od najzaslužnijih za trijumf u derbiju protiv Olimpijakosa!

EPA/Bartlomiej Zborowski

Nedavni transfer Aleksandra Prijovića iz Legije već se uveliko isplaćuje solunskom klubu!

Srpski napadač se sjajno snašao u novom klubu i u šest prvenstvenih mečeva koje je odigrao u crno-belom dresu, postigao je pet golova, ukupno šest u svim takmičenjima!

Najnoviji je viđen večeras u Solunu, u derbiju 23. kola grčke Superlige, protiv Olimpijakosa.

PAOK je slavio sa 2:0, a upravo je Prijović pogotkom u 60. minutu postavio konačan rezultat.

Zanimljivo je da je ovo Olimpijakosu treći uzastopni poraz u šampionatu, pa je sada PAOK na trećem mestu prišao lideru na osam bodova zaostatka.

Sjajne igre Aleksandra Prijovića nisu promakle ni selektoru reprezentacije Srbije Slavoljubu Muslinu, pa će biti zanimljivo videti da li će ''srpski Ibra'' dobiti priliku među ''Orlovima'' u nastavku kvalifikacija za Mondijal u Rusiji.