nedelja 17.01.2016.
17:51

'Kraljevski klub' došao do još jedne ubedljive pobede.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Nakon 'petarde' u prošlom kolu, protiv La Korunje, na debiju novog trenera Zinedina Zidana, Real nastavio i danas u istom stilu, i pobedio ekipu Sporting Hihona rezultatom 5-1.

Ako se po jutru dan poznaje, dolazak Zinedina Zidana mogao bi da označi 'renesansu' kluba sa Santjago Bernabeua.

Gosti iz Hihona nokautrani su na samom početku meča, i nisu uspeli da izdrže kanonadu 'trija' BBC.

Garet Bejl je načeo rivala već u sedmom minutu. On je postigao 7. gol glavom ove sezone, i tako postao fudbaler koji je postigao najviše golova na taj način, u Ligama petice.

Serija Reala nastavljena je dva minuta kasnije, pogotkom Kristijana Ronalda.

U dvanaestom minutu  Karim Benzema je postigao evro-gol, nakon asistencije Bejla. Šest minuta kasnije Ronaldo je svojim drugim pogotkom na meču rešio sve dileme, ako ih je uopšte i bilo.

Benzema je u 41. minutu postigao gol, za novu 'petardu' 'Kraljeva'.

Ekipa Abelarda je u drugom poluvremenu iskoristila opuštenost domaćina, i postigla počani gol preko Isme Lopeza.

'Kraljevi' su do kraja meča kontrolisali igru, i lako sačuvali veliki rezultatski kapital.

Ova pobeda ogla bi da stekne epitet 'Pirove', jer su zbog povrede teren napustili Bejl i Benzema.

22:23

kakva razlika nakon samo 2 utakmice...o zidanu mozemo pricati sta hocemo i koliko hocemo,ali je cinjenica da je njegov real svemirski brod za benitezov....

ppera1
20:39

Odmah se vidi razlika: Kiki više ne bije protivnike pesnicama i laktovima već nogama. Ono što je ostalo isto: bez žutog, a kamoli crvenog kartona... :-)

Noname123
19:24

Sa 2% svojih mogucnosti,lepi golovi Benzeme i Ronalda,a iznenadjuje me Viljareal kako se dobro drzi,rame uz rame sa Barsom,Realom i Atletikom. :D

00:49

Viljareal 100% zavrava cetvrti imaju jako lepu ekipu, igaju odlicno, i uopste me ne iznenadjuje,nisma bas mislio da c ebiti ovako dobri pre pocetka sezone, ali kakoodmice ovo sam sigurniji sve vise.

Brat Sergio (Return)
19:11

Odlicna partija svih danas. Nadam se da Benz i Bejl nisu ozbiljnije povredjeni, usli su u formu bas. Danas su me odusevili svi, sjajan pristup utakmici danas. Izgledali smo mocno bas onakako kako treba da izgleda Real. Vidim neki barcini navijaci pisu o ozbiljnijim utamicama. Kao prvo Real je tad vodio neznalica Benitez, ovo je danas sasvim druga momcad. Momcad koja je za dimenziju vise bolja od Benitezove, ali razumijem strah kod vas. Bravo decki, next please!

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
19:07

fenomenalna igra u prvom poluvremenu brzo real stigao do ubedljive prednosti...bejl nastavlja da daje golove glavom i da asistira trenutno je najbolji strelac spanske lige ...u ligi ronaldo 16 golova,benzema 16 golova i bejl 13 golova brutalno igraju njih trojica 45 golova....povrede bejla i benzeme ne bi trebalo da su ozbiljne...nije mi se svideo pristup reala u drugom poluvremenu jesu imali prednost 5-0 ali su trebali jos neki gol da daju igrali su dosta opusteno

Pique0811
19:06

Pobjeda je pobjeda svakog protivnika treba respektovat,al vidjet cemo Zidanov Real na tezim ispitima Sevilla,Atl Madrid i na Camp Nou

El Capitan
19:00

Ova utakmica je pokazala koliko Bejl znači ovoj ekipi i zbog toga mi je izuzetno drago. Ne bismo trebali da letimo jer je ovo samo Sporting Hihon, 19. na tabeli, ali da je pristup igri drugačiji i znatno bolji - jeste. Napokon Isko i Karvahal igraju, tako da ne bi trebalo da dodje do prodaje ni jednog od njih. Ostaje da vidimo hoće li Zinedin izvući ovu sezonu, velika su očekivanja od njega. Korak po korak. Hala Madrid!

rey de europa
18:55

prelijepa utakmica, prelijepe akcije, odbrana mora bolje. HALA MADRID

18:53

Како Реал има 20, а Барса 18 мечева ?!?!

Madridista
19:04

Barsa igra veceras 19. utakmicu, a zaostaje jednu zbog klupskog SP-a.

Barcelera!!!
19:06

Zato sto Barselona veceras igra svoj mec u ovom kolu, a drugi mec manje je upravo protiv Hihona, taj mec su propustili zbog svetskog prvenstva za klubove. :)