Povratak iz snova za Levante, Rukavina tragičar!

ponedeljak 21.08.2017.
22:14

Fudbaleri Levantea upisali su trijumf na prvoj utakmici po povratku u najviši rang.

Epa/Maja Hitij

Levante je izborio povratak u elitu, a već u prvom kolu su pokazali da im je tu i mesto.

Oni su na svom stadionu savladali Viljareal u prvom kolu Primere rezultatom 1:0 (0:0).

Prvo poluvreme je prošlo bez većih uzbuđenja, prvu veliku priliku videli smo tek u 81. minutu, kada je Viljarealu pripretio Hoze Morales. Ipak golman gostiju Andres Fernandez je odlično reagovao.

Samo sedam minuta kasnije, Antonio Rukavina obara protivnika u kaznenom prostoru svoje ekipe, sudija je pokazao na belu tačku.

Hoze Morales je preuzeo odgovornost i zatresao mrežu rivala za vođstvo Levantea.

Levante 1 X 0 Villarreal Morales Goal La Liga... by ESPORTENOTICIA01

Viljareal je do kraja pokušao na sve načine da poravna, imali su i pet minuta nadoknade ali nisu uspeli da dođu do pogotka.

Levante je tako idealno počeo sezonu u Primeri, dok će "Žuta podmornica" morati mnogo bolje u nastavku sezone.