ponedeljak 10.04.2017.
23:39

U okviru Premijer lige 2, sasatali su se rezervni timovi Redinga i Arsenala, a slavila je "B" ekipa tima sa "Emirejtsa".

Beta/AP Photo/Matt Dunham

Nakon 90 minuta igre slavili su gosti sa 2:5 (2:1), a igrač utakmice definitivno je bio Jaja Sanogo.

Osporavani Francuz je postigao tri gola u rasponu od 20 minuta i bio najzaslužniji za trijumf rezervne ekipe "Tobdžija". Golove je postizgao na sve moguće načine, jedan glavom, jedan desnom i jedan levom nogom.

U listu strelaca upisao se i Matje Debiši, kao i Koen Bramal, koji je zimus stigao u Arsenal iz niželigaša Hednesforda.

U nastavku pogledajte het-trik francuskog napadača, koji pokušava da povrati formu i eventualno se vrati u prvi tim Arsenala ili da ovog leta izdejstvuje transfer.