Posle Kačara - Rajković! Srbi spasavaju HSV!

subota 23.05.2015.
16:53

Dramatična završnica Bundeslige, pogotovo kad je u pitanju borba za opstanak. Srbi i danas u glavnim ulogama!

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Hamburg, Frajburg, ili Štutgart? Ko će u Cvajtu? Odgovor ćemo vrlo brzo znati, a ekipa Hamburga će, po svoj prilici učiniti ono što je do jnje -  da pobedi Šalke na svom terenu i da se nada povoljnom ishodu u ostalim mečevima.

Sredinom drugog poluvremena, Hamburg je poveo sa 2-0 protiv Šalkea, a posle vodećeg gola Ivice Olića na startu drugog poluvremena, prednost domaćih je duplirao naš Slobodan Rajković!

Podsetimo, u prethodnim mečevima se golgeterski istakao i Gojko Kačar, a u prilogu pogledajte današnji Rajkovićev gol.