''Popaj'' Stojanović produžio nadu Gjongnamu!

nedelja 26.10.2014.
10:16

Šampionat Južne Koreje završen je utakmicama poslednjeg, 33. kola, a Gjongnam za koji nastupaju dvojica srpskih internacionalaca moraće da šansu za opstanak traži u baražu.

fkjagodina.org.rs

Gjongnam je danas u 33. kolu na svom terenu dočekao ekipu Jejua, slavio je sa 1-0, a jedini gol postigao je bivši napadač Jagodine Miloš ''Popaj'' Stojanović.

Srpski internacionalac je u igru ušao početkom drugog poluvremena, a pobedonosni gol je postigao u finišu meča, u 83. minutu.

Osim Stojanovića, za Gjongnam je nastupio i bivši defanzivac Partizana Sreten Sretenović, koji je odigrao svih 90 minuta.

Ovom pobedom Gjongnam je izborio baraž za opstanak, osvojivši, pretposlednje, 11. mesto na tabeli sa 31 bodom. Šampionsku titulu osvojio je Jeonbuk.