Poketino: ''Zaslužili smo pobedu, bili smo bolji od Čelsija!''

23:55
Izvor: Beta

Trener fudbalera Totenhema Maurisio Poketino rekao je večeras da je njegova ekipa zaslužila pobedu protiv Čelsija.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Totenhem je izgubio danas od Čelsija sa 1:2 na Stamford bridžu što je prvi poraz te ekipe u Premijer ligi ove sezone.

Ekipa Maurisija Poketina je povela golom Kristijana Eriksena u 11. minutu, ali je Čelsi u finišu poluvremena izjednačio pogotkom Pedra. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Viktor Moses u 51. minutu.

"Ako analizirate utakmicu, bili smo bolji od Čelsija. Nesrećno smo primili prvi gol, a zaslužili smo da na poluvreme odemo s prednošću od 2:0 ili 3:0, ne s 1:1. Mislim da smo zaslužili više. U drugom poluvremenu smo brzo primili gol, ali smo nastavili da se borimo. Nemam šta da zamerim svojim igračima", rekao je Poketino za britanske medije.

"Ako ostavimo rezultat po strani - imali smo više loptu u svom posedu, stvorili smo više prilika, svi statistički podaci idu u našu korist, ali fudbal nije samo statistika", dodao je Poketino.

36 Komentara

Wednesday, 07.12.2016
13:02

Koji si ti glupan pa Celsi je bolji od Totenluzera sto puta

Sunday, 27.11.2016
13:49

nisi ti bio na tekmi,mora da si gledao na tabletu neku drugu...

A.Conte
11:04

Ne znam samo kako misli da su zasluzili? Po cemu ste zasluzili? Sansu niste stvorili, bukvalno bez sanse... Sutevi van 16m se ne mogu brojati u sanse, pogotovo oni koje je ispalio Wanyama. Tako da Poketino, prijatelju, vreme ti je da se navikavas na ligu evrope, jer te to i sledece godine ceka..

Marcos Alonso
04:21

Svako ko je gledao mec zna da je Chelsea zasluzio pobjedu! Nije fudbal 30 minuta,treba mnogo vise da bi se na Stamfordu uzeli bodovi. Chelsea je rutinski priveo utakmicu kraju nakon 2-1

04:17

Od davne 1990 godine vi igrate bolje na SB od Chelzija ali nikako da pobedite :D

Kolos
Monday, 28.11.2016
19:43

Vi ste 2004-05-te uzeli drugu titulu. Pazi, drugu. A u prethodnih sto godina od kada postoji Chelsea bili ste prvi jednom. Znači, jednom. :)

mak_juventino
03:29

Kako niste bili bolji , da govorimo realno , trebali ste izgubiti od West Hema proslo kolo !!!

Realan tip
03:06

Pobjedu ne, nerijeseno da. Jansen je tezak panj, samo smeta Kejnu, kao muva bez glave je. Tanka klupa Totenhema i povrede uzimaju danak.

03:05

sta bi bilo kad bi bilo

ManUtd1993
02:48

Upravu,upravu,upravu bas si ti...upravu,upravu al kad bi se sezali...

Can Demir
02:43

Eto tebi statistiku,a nama tri boda :D

02:23

Obozavam ove zigovore, zasluzili smo da vodimo 3-0? PA sto niste? Mislim, mogli smo, kad bi bilo, jake li argumentacije. OK, imliste posed, stvarali sanse, bili verovatno bolji, ali niste to ostvarili , kako bi rekli komentatori materijalizovali prednost, zato ste izgubili to je fudbal.

Lol xxxxxxxx
01:21

Pa i Čelsi je mogao da resi utakmicu na pocetku drugog poluvremena kad je Alonso roknuo loptu 30 metara preko goola pa nije , i napali su i stvarali sanse u drugom tako da ...

West London
01:16

Kadno sad prošla baka s kolačima,u prvom da u drugom nikako,posjed je na njihov strani ali ništa ne znači kad ne možeš dati gol,keep pushing Blues #CFC KTBFFH WLOTCTIF COME ON BLUES :)

01:12

Imam utisak da Pocetino dozivljava Celzi previse licno,izrodio se tu neki kompleks kod njega,poraz u finalu Karling Kupa,izgubljena tiitula na Bridzu prosle sezone Totenhem 27.godina bez pobede na Bridzu nije to lako za njega sigurno da mu to smeta,ja nikad agresivniji Totenhem video nisam bukvalno su hteli da ubiju fudbalski Celzi u prvi 45.min ali nisu uspeli rezultatski.

MANUTD
02:40

I tebi ne smeta sto su vas ubili fudbalski? Nemas komentar na bunker? Odjednom ste parkiranje autobusa?

12:34

Sine pokidao sam te odgovor za Bunker citaj tamo gde si ostavio komentar juce.

IZIO
11:31

conte igra avtobusa 10 minuta a mourinjo 90

Lakarijee
11:27

Na onakav presing retko koja ekipa bi se bolje snasla, borio se Celsi maksimalno i sa golom Pedra odgovorio na sve ono. Ovakva pobeda je jos sladja :)

A.Conte
11:01

Protiv junajteda smo igrali ultra ofanzivno i pojeli smo vas! :) Nije te sramota da kazes da ekipa koja ima najbolju gol razliku u ligi igra bunker ;) Psssssstt