00:50
Izvor: Beta

Trener fudbalera Totenhema Maurisio Poketino rekao je danas da je njegova ekipa zaluženo slavila protiv Sanderlenda u petom kolu Premijer lige.

Twitter: Tottenham Hotspur

Totenhem je danas u gostima pobedio Sanderlend sa 1:0 i tako došao do prvog trijumfa nakon početnog poraza i tri vezana remija.

Ekipa Maurisija Poketina nije uputila udarac ka golu rivala sve do poslednjih 15 minuta utakmice, a pobedu "pevcima" doneo je Rajan Mejson u 82. minutu.

"Prvo poluvreme je bilo 50-50, bilo je otvoreno, ali u drugom smo dominirali. Veoma smo zadovoljni zbog prve naše prve pobede. Naš tempo je bio dobar, igrali smo na visokom novou od samog početka", rekao je Poketino za britanske medije.

"Ovo je bila teška utakmica za nas, ali mislim da smo dominirali i zasluženo pobedili", dodao je on.

Posle pet odigranih kola Totenhem je 13. na tabeli Premijer lige sa šest bodova, a u narednom kolu na svom terenu dočekuje Kristal palas.