"Poker" Reala za povratak na čelo, Moratin het-trik!

sreda 05.04.2017.
23:19

Real Madrid je uspeo da slavi na gostovanju Leganjesu, sada su ponovo na prvom mestu.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Real Madrid je uspeo da slavi na gostovanju Leganjesu rezultatom 2:4 (2:3) i da tako vrati prvu poziciju na tabeli.

Već nakon 23 minuta se nazirao pobednik, prvo je Hames Rodrigez uspeo da na dodavanje Asensija pogodi za 1:0, bio je to sjajan prodor Asensija koji je bio prosto nezaustavljiv, Rodrigezu nije bilo teško da samo gurne loptu u mrežu.

U 18. minutu nakon kornera Načo je zahvatio loptu glavom, a Morata je uspeo da pogodi za 2:0.

Igrao se 23. minut kada je Real poveo i sa 3:0, Mateo Kovačić je uputio fantastičnu loptu ka Morati, koji sjajno pogađa za veliku prednost Madriđana.

Ipak, domaći uspevaju da se vrate u ovaj meč i to do kraja prvog poluvremena.

Prvo je Gabrijel uspeo da u 32. minutu smanji na 1:3, da bi Lusijano dva minuta kasnije nakon kornera uspeo da sa samo par metara savlada golmana Navasa.

Ipak, Real ništa nije prepuštao slučaju, uspeli su da na startu drugog dela igre stignu do 2:4, a strelac je ponovo bio Morata nakon centaršuta iz slobodnog udarca Hamesa Rodrigeza.

Real se ovom pobedom vratio na poziciju broj 1 koju je Barsa preuzela na kratko nakon današnje pobede protiv Sevilje. Čak i nakon ove utakmice, Real Madrid ima utakmicu manje i dva boda više od Barse, jedinog konkurenta za titulu.

49 Komentara

HHadzimontagic
Thursday, 06.04.2017
11:25

Ova se deca ponadala da Leganes pobijedi Barsu, djeco djeco nikad necete nauciti fudbalsku azbuku, usmite kartu Spanije i pogledajte gdje se nalazi Leganes. Onda ce vam biti sve jasno, zasto je Leganes izasao u susret Realu, i omogucio Realu da odmara veliki broj igraca. Real, Ronaldo i Murinjo, tri najvece fudbalske prevare u zadnjih 10godina.

Misosesic
00:30

Marselo odigrao katastrofa utakmicu nismo ovi navikli od njega.Asensio,James,Morata,Kovacic odlicno odigrali.E sad DANILO ima li iko pametan da se resi ovog coveka?Gubi se u odbrani gubi se u napadu,tehnika ravna Pepeu,kad primi loptu ko da je vruc krompir dobio,centarsut ne postojeci sut jos manje.Bolje gurnuti nekog klinca iz Kastilje nego nastavljati sa Danilom ocigledno da nije za Real.Prodati ga na leto cak i da se ne dovede zamena od njega nema koristi.

Sportske 4 Barbilona
00:10

Real Sampion :D

Povratak_Otpisanih
16:14

Prije ce biti Sampinjon.Pazi sta pises obit ce ti se od glavu.Imate vi jos igrati Atm i onda De Klasiko.

Steffi Kuzmanovic
00:04

Heheh opet sudije pomogle Realu hehe,Real igra bolje bez Penalda hehe :D Nemojte mi zameriti imam 25 godina ovo mi je sve u zivotu da hejtujem :0

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
20:04

navedi situaciju gde je sudija uradio nesto na utakmici...sto je rekao komentator sudija je bio nevidljiv na utakmici,nije imao bas nikakvog posla

Ronaldo Ballon d\'or!
00:02

Real osvaja titulu :D

Naka TZ (CFC)
00:01

Real i Celzi sampioni spanske odnosno engleske lige sto posto sam ubjedjen da ce tako biti na kraju sezone ove 2 najace lige evrope .Juve ce uzeti Seriu A,Bayern standardno prvak u Njemackoj a u francuskoj navijam svim srcem za Monaco.

fasgasdgads
00:00

Lagano bez pola ekipe,ukoliko Real zaostalnu utakmicu protiv Selte lagano osvajaju :)

16:17

8 profila na jednim vijestima od tebe. Kako neko moze biti toliko bolestan i brepuslan zar nemas nidta drugo u zivotu,i stvarno mi ne ide u glavu kako te ne banuju...ovo je stvarno sramota druze.😮

proyectant
Friday, 07.04.2017
09:50

Zao nam te je. Nemaa zivot retarde. :(

Dalibor Bobinjo
23:51

Nije to nista, na vesti o prolasku Barse u cetvrtfinale LS ostavljao sam komentare o sudjenju sa 120 profila. Inace bio sam na lecenju, ali su mi rekli da sam zakasnio najmanje 3-4 godine. :)

MSSZRMK
Wednesday, 05.04.2017
23:58

Asensio mora igrati sve cesce jer je jako dobar igrac.