nedelja 19.10.2014.
18:15

Ali ne Lazar iz Liverpula, već njegov brat Filip, koji od ove sezone nastupa za špansku Majorku.

Twitter: Filip Markovic

Posle loših rezultata u prvih osam kola, ekipa Majorke izgleda da je na putu izlaska iz rezultatske krize.

U utakmici devetog kola španske Segunde, Majorka je večeras gostovala Ljagosteri i na kraju slavila rezultatom 4-1!

Vodeći gol za goste postigao je Asensio u 23. minutu, da bi tu prednost duplirao naš Filip Marković, posle osam minuta igre u drugom poluvremenu - 0:2.

Tu nije bio kraj kanonadi gostiju, kza koje su pogađali još i Fofo i Arana, dok je strelac počasnog gola za domaće bio Pi.

Filip Marković je nastupio od prvog minuta, dok Marka Šćepovića nije bilo u postavi. Svih 90 minuta je proveo na klupi za rezerve.